مشاهده خبر
تاریخ انتشار: چهارشنبه 17 دی 1399
چهل و یکمین جلسه ستاد کرونا در شهرستان بدره به ریاست دکتر یونس آزادی فرماندار محترم و حضور کلیه اعضا در محل سالن فرمانداری برگزار شد .

  چهل و یکمین جلسه ستاد کرونا در شهرستان بدره به ریاست دکتر یونس آزادی فرماندار محترم و حضور کلیه اعضا در محل سالن فرمانداری برگزار شد .

امتیاز: Article Rating
در تاریخ 99/10/15 راس ساعت 11 صبح چهل و یکمین جلسه ستاد بحران بیماری کرونا ( کووید 19 ) شهرستان به ریاست جناب آقای دکتر یونس آزادی فرماندار و اعضاء ستاد کرونا شهرستان در محل سالن جلسات فرمانداری بدره برگزار گردید. در ابتدای جلسه ضمن قرائت قرآن، جناب آقای دکتر نصرت اله همتی سرپرست محترم شبکه بهداشت و درمان شهرستان بدره ضمن خیر مقدم به حاضرین در جلسه گزارشی از آمار تعداد مبتلایان، فوتی، بستری و بهبودی در سطح استان و شهرستان بیان نمودند. وی افزود اهداف کلان طرح محله محور شهید حاج قاسم سلیمانی خدا روشکر به همت کلیه اعضاء و کمیته ها به صورت فعال و کامل انجام شد که در این راستا بحث غربالگری، آموزشی، رهگیری و پیگیری انجام شده و ادامه دارد و قرنطینه معکوس بطور منظم و خوب در شهرستان برگزار گردیده و ادامه دارد. در این راستا طبق نمودار استخراج شده از وضعیت بیماری در سطح شهرستان به صفر رسیده ایم که ناشی از تلاش شبانه روزی همه اعضای محترم ستاد کرونا و قرارگاه و طرح شهید قاسم سلیمانی است که جای تقدیر و تشکر دارد.
در ادامه جناب آقای دکتر یونس آزادی فرماندار و ریاست محترم ستاد کرونا شهرستان از حمایت و همکاری های همه جانبه همه مسئولین، نهادها و مردم در کنترل این بیماری تشکر و قدردانی نمودند. و ضمن تسلیت ایام فاطمیه (س) ، سالگرد شهادت شهید حاج قاسم سلیمانی و همچنین رحلت آیت اله مصباح یزدی بیان داشت، کار با برنامه و پیگیری های مستمر و همکاری های خوب مردم و مسئولین باعث شده که با توجه به ارتباطات نزدیک مردم شهرستان بدره با استان های همجوار و مرکز تهران ولی در اکثر اوقات ایام کرونا در شهرستان از وضعیت مناسبی برخوردار بودیم. وی در ادامه بیان داشت که کلیه محدودیت ها در برگزاری مراسمات مطابق دستورالعمل های ابلاغی ستاد ملی و استانی کرونا بوده و ما در این زمینه سعی نموده ایم که دقیقأ همان مصوبات را اجرا نمائیم که گاهأ ممکن است باعث ناراحتی هایی در بین ادارات، نهادها و اصناف شود که قطعأ با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری (مدظله ) شرعأ و قانونأ مکلف به اجرای مصوبات ستاد کرونا هستیم.
پس از جمع بندی و ارائه پیشنهادات اعضاء مصوبات ذیل را ابلاغ نمودند.

1- مصوب گردید کمک در راستای نظارت بر رعایت پروتکل های بهداشتی جهت از سرگیری ورزشهای سالنی صورت پذیرد. ولی کماکان ورزشهای پربرخورد تعطیل است.

جلسه ساعت 12 با ذکر صلواتی بر محمد و آل محمد (ص) پایان یافت.
اشتراک گذاری
تصاویر
  • چهل و یکمین جلسه ستاد کرونا در شهرستان بدره به ریاست دکتر یونس آزادی فرماندار محترم و حضور کلیه اعضا در محل سالن فرمانداری برگزار شد .
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید

جستجو