مشاهده خبر
تاریخ انتشار: دوشنبه 06 بهمن 1399
چهل و سومین جلسه ستاد کرونا در شهرستان بدره به ریاست مهندس مسلم تیرافکن فرماندار محترم و حضور کلیه اعضا در محل سالن فرمانداری برگزار شد .

  چهل و سومین جلسه ستاد کرونا در شهرستان بدره به ریاست مهندس مسلم تیرافکن فرماندار محترم و حضور کلیه اعضا در محل سالن فرمانداری برگزار شد .

امتیاز: Article Rating
در تاریخ 99/10/30 راس ساعت 11 صبح چهل و سومین جلسه ستاد بحران بیماری کرونا ( کووید 19 ) شهرستان به ریاست جناب آقای مهندس مسلم تیرافکن معاون محترم فرماندار و اعضاء ستاد کرونا شهرستان در محل سالن جلسات فرمانداری بدره برگزار گردید. در ابتدای جلسه ضمن قرائت قرآن، جناب آقای دکتر نصرت اله همتی سرپرست محترم شبکه بهداشت و درمان شهرستان بدره ضمن خیر مقدم به حاضرین در جلسه گزارشی از آمار تعداد مبتلایان، فوتی، بستری و بهبودی در سطح استان و شهرستان بیان نمودند. همچنین با اشاره به خدمات و حمایت های خوبی که در طرح شهید سلیمانی انجام شده باعث برکات بسیار خوب و پایین آمدن تعداد مبتلایان، بستری و مرگ در سطح کشور، استان و شهرستان شد. وی با اشاره به بازگشایی مدارس توسط کارشناسان بهداشتی و آموزش و پرورش از کلیه مدارس بازدید به عمل آمد و موارد لازم جهت رعایت پروتکل های بهداشتی و اعمال حفاظت فردی دانش آموزان ، معلمان و مدیران تذکرات لازم داده شد.
در ادامه جناب آقای مهندس تیرافکن معاون محترم فرماندار با تشکر از تلاش ها و همکاری شبانه روزی همه مسئولین، نهادها و مردم اظهار داشت : با تاکیدات مقام معظم رهبری (مدظله) در اجرای مصوبات ستاد کرونا از لحاظ قانونی و شرعی واجب است و تخطی از این امر تخلف محسوب می گردد.
وی افزود: امیدوارم در ادامه اجرای طرح حاج قاسم سلیمانی کما فی السابق با تمام توان و قدرت همکاری و تعامل بین اعضای ستاد وجود داشته تا بتوانیم این مسیر پر مخاطره را پشت سر بگذاریم. همچنین در خصوص رعایت پروتکل ها در آستانه بازگشایی مدارس از ابتدای بهمن ماه 1399 حتمأ اداره آموزش و پرورش و شبکه بهداشت و درمان شهرستان با همراهی گشت مشترک پیگیر نظارت ها در این راستا به صورت جدی باشند.
پس از جمع بندی و ارائه پیشنهادات توسط اعضاء از جمله فرمانده محترم سپاه ناحیه، رئیس محترم اداره تبلیغات اسلامی و نماینده محترم آموزش و پرورش در جلسه مصوبات ذیل را ابلاغ نمودند.
1- مصوب گردید آرامستان های شهرستان کماکان در طول هفته تعطیل و آرامستان گچ کوبان توسط بخشداری هندمینی و آرمستان شهر بدره توسط شهرداری تا غروب امروز پلمپ گردند.

2- مصوب گردید تالارهای پذیرایی، پس از تعهد و رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و با نظارت کارشناسان بهداشتی و گشت مشترک با یک سوم ظرفیت بازگشایی شوند.
3- مصوب گردید همه اقلام حمایتی باید در قالب طرح شهید قاسم سلیمانی و کمیته حمایتی ( سپاه ناحیه بدره ) ارائه شود تا ضمن یکپارچگی، نمود بهتری در این زمینه داشته باشند.
4- مصوب گردید بحث دوگانگی در برگزاری مراسمات در کلیه شهرستان ها به صورت یکنواخت از طریق استان پیگیری شود.
5- مصوب گردید با توجه به بازگشایی مدارس رعایت کلیه دستورالعمل های ستاد کرونا و پروتکل های بهداشتی و فاصله اجتماعی در نظارت ها مورد توجه جدی قرار گیرد.
6- مصوب گردید حضور در کلیه تفرجگاه های سطح شهرستان ( امام زاده پیرمحمد – روستای گردشگری کلم و....... ) تا اطلاع ثانوی مطابق دستور ستاد کرونا ممنوع می باشد.

جلسه ساعت 12 با ذکر صلواتی بر محمد و آل محمد (ص) پایان یافت.
اشتراک گذاری
تصاویر
  • چهل و سومین جلسه ستاد کرونا در شهرستان بدره به ریاست مهندس مسلم تیرافکن فرماندار محترم و حضور کلیه اعضا در محل سالن فرمانداری برگزار شد .
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید

جستجو